SEVGİ DÜKKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEVGİ DÜKKANI

Özel Günler,Aşk,Sevgi,Dostluk,Arkadaşlık için özlü sözler,ekartlar,resimli mesajlar,hikayeler,anlamlı yazılar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası

3 posters
YazarMesaj
Moonşe
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Moonşe

Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Empty
MesajKonu: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:26 pm

Türk Telekom, 14 Şubat 2010 tarihinde başlayacak olan 7’den 7’ye Bedava Kampanyası ile ev telefonundan akşamdan sabaha bedava konuşturmaya devam ediyor. Kampanya 1 Mart 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

Devamı için link;

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Turk-Telekomdan-Iki-Haftalik-Bedava-Konusma-Kampanyasi
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:30 pm

yeni duydum ben.güzelmiş...cep telefonlarının avantajı çok olduğu için telekomda bazı yenilikler yapmak istemiş..ben cep telefonu faturalı hattımdan ayda sabit 30 liraya bol bol konuşuyorum.

paylaşım için teşekkürler.. Wink
Moonşe
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Moonşe

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:36 pm

Evet..telekom bu tür kampanyaları sık sık yapıyor.10lirayı geçkin vergiyi ödemektense cep telefonu hattı tercih ediliyor.Ama arada böyle kampanyaları değerlendirmek en iyisi,yoksa net var diye el mahkum işte Smile
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:38 pm

ama benim sabit hattan arayacağım hiç kimse yok Sad
Moonşe
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Moonşe

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:41 pm

Üzülme Defne yanlız değilsin benim de yok flower
Bizimkiler tüm rehberi aldılar ellerine,yan komşuyu bile arıyolar lol!
ıhlamur-çiçeği
Özel Üye
Özel Üye

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:46 pm

benim ev tel. yok.. defnex 30 liraya nasıl konuşuyorsun bol bol.. bana da söyler misin arkadaşım I love you
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 9:53 pm

aveanın faturalı aylık 30 liralık konuşma paketinden yararlanıyorum

avea hatlı yöne ayda 1250 dakika
türkcel,sabit hat ve vodafon yönede 250 dakika
toplam:1500 dakika ücretsiz konuşuyorum.. flower
ıhlamur-çiçeği
Özel Üye
Özel Üye

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 10:27 pm

ne güzel imiş.. benim hat türkcel, ayda 27 liraya 240 dakika konuşuyorum.. sadece türkcellilerle Smile
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 11:29 pm

desene benimki çok çok avantajlıymış... flower
ıhlamur-çiçeği
Özel Üye
Özel Üye

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 11:41 pm

evet canım.. avea ya katılayım dedim geçenlerde, seninde yararlandığın kampanyalar eski müşteriler içinmiş.. yeniler için geçersiz.. iyi konuşmalar diliyorum sana, bol bol olanından flower
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 11:45 pm

türkcelinde faturalı hatlar için avantajlı paketleri var..aklında bulunsun.. flower
ıhlamur-çiçeği
Özel Üye
Özel Üye

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 11:47 pm

en pahalısı türkcel tatlım yaa.. onu da sordum 110 lira dediler Smile
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 11:53 pm

siz şuan kontorlüyseniz faturaya geçişte o kadar ücret alınıyor..onuda bir kaç aya bölüyorlar...
sonra fatura parası 30 lira gibi miktara sabitlenip ücretsiz 1500 dakika gibi hak kazanıyorsunuz.benim akrabalarımdan biliyorum bazıları türkcelli ve rahatça konuşuyorlar...
ıhlamur-çiçeği
Özel Üye
Özel Üye

MesajKonu: Geri: Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası   Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 12:04 am

faturalı hattım şu an.. evet; kontörlüden faturalıya geçişte cazip kampanya var-mış.. benim tekrar kontörlüye geçip sonra faturalıya geçmem gerekiyormuş.. bu ay tel. faturası yatırmaya gittiğimde bi konuşayım.. şans yüzüme güler bakarsın Wink

Türk Telekom’dan İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk sanat müziği
» Türk halk müziği