SEVGİ DÜKKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEVGİ DÜKKANI

Özel Günler,Aşk,Sevgi,Dostluk,Arkadaşlık için özlü sözler,ekartlar,resimli mesajlar,hikayeler,anlamlı yazılar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anneler günü mesajları...

YazarMesaj
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

Anneler günü mesajları... Empty
MesajKonu: Anneler günü mesajları...   Anneler günü mesajları... Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 10:25 pm

Canım annem
Fedakârlık, Sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem ...

Anneciğim
Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun. ...

Annem
Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem. ...

Kutup yıldızı
Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında Sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem ...

Dünyanın en güzel annesine
Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun canım annem… ...

Sen varken
Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem. ...

Anneciğim sen benim için ıssız bir çöl
Anneciğim, sen benim için, ıssız bir çöl ortasında bulduğum, kana kana içtiğim, sevgi selimsin. Seni Çok Seviyorum

Dünyanın en güzel, en iyi annesi
Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun. ...

EGER BANA GOZLERINLE
EGER BANA GOZLERINLE DEGIL DE KALBINLE BAKMIS OLSAYDIN, SENI NE KADAR SEVDIGIMI COK IYI ANLARDIN...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN... ...

Anneler günü mesajları...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anneler Günü Hazır / SMS Mesajları
» Anneler günü mesajları (çok güzel)
» Anneler günü mesajları bölümü forum kuralları
» Sevgililer günü cep (sms) mesajları
» Sevgililer günü kutlama mesajları