SEVGİ DÜKKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEVGİ DÜKKANI

Özel Günler,Aşk,Sevgi,Dostluk,Arkadaşlık için özlü sözler,ekartlar,resimli mesajlar,hikayeler,anlamlı yazılar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Recep İvedik 4 geliyor

2 posters
YazarMesaj
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

Recep İvedik 4 geliyor Empty
MesajKonu: Recep İvedik 4 geliyor   Recep İvedik 4 geliyor Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 10:38 am

Recep İvedik serisinin dördüncüsü için start verildi! Recep, hayranlarından gelen "Yüksek bütçeli film isteriz" beklentilerine de kulak verdi. İvedik yeni filminde yaşadığı mahalleden çıkıp yurtdışına seyahat bile edecek!
Recep'e biraz para harcatın!
'Recep İvedik 3' filminin ardından başlayan, "O kadar para kazanıyorlar ama filme hiç para harcamıyorlar. Bu kahraman, pahalı prodüksiyonu hak ediyor" çağrılarına kahramanın yaratıcısı Şahan Gökbakar ve yapımcısı Faruk Aksoy kayıtsız kalmadı. Filmin üçüncü verisyonunun da mütevazı bir bütçeyle çekilmiş olmasından sıkılan izleyici artık 'Recep İvedik'e bütçe ayrılması gerektiğinde ısrar edince, filmin yaratıcıları bu talebi gündemlerine aldı. 12 Şubat'ta vizyona giren ve üç günde tüm zamanların izlenme rekorunu kırarak 1 milyon 153 bin 71 gişe yapan 'Recep İvedik 3'ün başarısının tadını çıkaran Aksoy Film ve Özen Film, serinin dördüncü filmi için sürprizler düşünmeye başladılar bile. Şimdi sinema kulislerinde en çok, 'Recep İvedik'in dördüncü versiyonunda karakterin yurtdışına çıkacağı ve orada maceralarına devam edeceği konuşuluyor.

kaynak
Recep İvedik 4 geliyor Recep_ivedik_4
PRENSES
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
PRENSES

Recep İvedik 4 geliyor Empty
MesajKonu: Geri: Recep İvedik 4 geliyor   Recep İvedik 4 geliyor Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 10:56 am

Recep İvedik 1 ve 2'yi izledim. Birincisi güzeldi ama ikinciyi hiç beğenmedim. Üçüncüyü de izlemeyi düşünmüyorum. Bir de dördüncüsü geliyormuş. Bence bu kadar uzatılmasaydı daha güzeldi. Uzadıkça tadı kaçtı.

Recep İvedik 4 geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Recep İvedik- 3
» Engelsiz TV geliyor
» İlkadım'a 'engelsiz' mahalle geliyor
» Basbakan Recep Tayyip Erdoganin Ülke yönetiminden memnunmusunuz?