SEVGİ DÜKKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEVGİ DÜKKANI

Özel Günler,Aşk,Sevgi,Dostluk,Arkadaşlık için özlü sözler,ekartlar,resimli mesajlar,hikayeler,anlamlı yazılar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özür Mesajları Kategorisindeki Güzel Sözler

YazarMesaj
DeFnEx
Moderatör
Moderatör
DeFnEx

Özür Mesajları Kategorisindeki Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Özür Mesajları Kategorisindeki Güzel Sözler   Özür Mesajları Kategorisindeki Güzel Sözler Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 10:48 pm

SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN... BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI

GUNLERDIR OZRUMU KABUL ETMEN ICIN MESAJ YOLLUYORUM... LUTFEN, LUTFEN ARTIK OLUMLU BIR YANIT VER DE ICIMDEKI SIKINTIYI HAFIFLET? TEKRAR YAZIYORUM.. OZUR DILERIM TUM OLANLAR ICIN... GERCEKTEN COK UZGUNUM? SANA OLAN ASKIMDAN KUSKU DUYMAMALISIN, SENI SEVMIYOR SANA TAPIYORUM. NE OLUR BENI AFFETTIGINI SOYLE

seni kırmış üzmüş olabilirim ama unutmaki seni herşeyden çok sevdiğimi bilesin.ben senin çok seviyorum ama elime yüzüme bulaştırıyorum canım arkadaşım zörümü kabul etmenı isterim seni çok seviyorum kırmış olsam dahi seni sen beni affett

özür dilerim seni kırdığın için özür dilerim sana yaptıklarım için ve yine özür dilerim seni sevdiğim için

Bana artık seni sevmiyorum dediğinde çok üzülüp kırılmıştım.Sana beni üzdüğün gibi seni üzecek şeyler söylemiştim.Bunu seni üzmek için değil aslında seni kaybettiğim için yapmıştım.Ama ne için olursa olsun şimdi yaptıklarım ve söylediklerim için çok pişmanım.Senden özür diliyorum.Beni tekrar sevmesende AFFET lütfen!!!!

HiÇ KiMSE BİR DOST KAYBEDECEK KADAR ZENGİN DEĞİLDİR.HELE BEN HİÇ DEĞİLİM BENİ AFFET BİRİCİK DOSTUM BİLİRSİN SENİ KIRMAK EN SON İSTEYECEĞİMDİR:(

a$kim seni üzdügüm için çok özür dilerim

senden özür diliyorum kabul etmezsen eger bir gün bende etmicem çünkü bir gün sende özür diliceksin simdi tekrar soruyorum beni affedebilicekmisin

sevgilim seni üzdüysem özür dilerim. kalbini kırdıysam

Özür Mesajları Kategorisindeki Güzel Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgiliye güzel sözler
» Özür mesajları (sms mesajları)
» Özür mesajları bölümü forum kuralları
» Anneler günü mesajları (çok güzel)
» Babalar gününe özel seç beğen al kısa mesajlar,özlü sözler